Ergonomik Tekerlekli Sandalye 🔻

Ergonomik Tekerlekli Sandalye 🔻

Karma Flexx Ergonomik Tekerlekli Sandalye S-Ergo 125 Transfer Sandalyesi

  • Model: KM-S125
  • Karma S-Ergo 125, Benzersiz S-Ergo (Smart Ergo) S şekilli koltukla donatılmıştır.
  • S-Ergo tasarımı, Karma Araştırma ve Geliştirme Departmanı tarafından kapsamlı testlerin ardından iki yıl içinde geliştirilmiştir. Sonuç olarak, ortaya çıkan ürün tekerlekli sandalye tasarımında ileri doğru yapılmış bir atılımdır.
  • S-Ergo oturma sistemine ek olarak, S-Ergo 125 ayrıca lekeleri ve kokuyu azaltmak için Aegis Microbe ile işlenmiş koltuk ve sırtlık döşemesine ve pedlere sahiptir.
  • Düzgün oval borular, tekerlekli sandalyenin harika görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tekerlekli sandalye yapısının inanılmaz derecede hafif olmasını da sağlar.

Karma Flexx Ergonomik Tekerlekli Sandalye Özellikleri

Hafif Alüminyum Çerçeve
Dönebilen Çıkarılabilir Ayaklıklar
Ergonomik Pedli Dönebilen Kolçaklar
Çabuk Açılabilen Tekerlekler
7 “X 1” Tekerlekler
Güvenilir Frenleme Sistemi
Sabit Koltuk Yüksekliği
Katlanabilir Sırtlık
Aegis Microbe Tutuşmayı Geciktiren Dolgu Döşeme
5 Yıl Garanti

Diğer Tekerlekli Sandalye Modelleri

 

 

 

 

 

 

Bu sayfada neler bulabilirsiniz?

Tekerlekli Sandalye Nasıl Kullanılır?

Klasik Tekerlekli sandalyeler standart olarak kol gücüyle çalışır. Eğer kullanıcı kendisi sürecekse kol gücüyle tekerleklerden destek alarak kullanabilir.

Transfer sandalyelerinde ise genellikle kullanıcı kendisi sürmez.  Transfer sandalyeleri transfer işlemine yardımcı olan kullanıcının kolay kullanabileceği mekanizmalarla donatılmıştır.

Akülü tekerlekli sandalyeler kumanda ile kolayca sürülebilir, manevra yapabilir.

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri Nelerdir?

Tekerlekli sandalyeler kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Uzun süreli kullanımlar için çok fonksiyonlu tekerlekli sandalyeler tercih edilirken, kısa süreli kullanımlar için klasik tekerlekli sandalyeler tercih edilebilir.

Yine aynı şekilde kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre akülü, bariatrik ya da cerebral palsy özellikli sandalyeler de tercih edilebilir.

sgkdan tekerlekli sandalye geri ödemesi almak
Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli Sandalye Nereden Alınır ?

Tekerlekli sandalyenizi Maltepe’de bulunan Medikal Ürün Merkezi’nden satın alabilirsiniz. İstediğiniz özellikteki tekerlekli sandalye sizin için temin edilir, kullanım detayları anlatılır.

SGK geri ödemesi ile de tekerlekli sandalyenizi alabilirsiniz. Bunun için raporunuzla birlikte SGK anlaşması olan Medikal Ürün Merkezi’ne başvurmanız yeterlidir.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları ve Modelleri

Tekerlekli sandalyelerin fiyatları modellerine göre çeşitlilik göstermektedir. Web sitemizden beğendiğiniz, ihtiyacınıza uygun olan modeli seçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan tüm modelleri ve özelliklerini görebilirsiniz.

Medikal Ürün Merkezi > Tekerlekli Sandalyeler

SGK’dan Tekerlekli Sandalye Geri Ödemesi Nasıl Alınır?

SGK tekerlekli sandalye kullanması gereken hastalara katkı payı desteği ile belli bir miktar ödeme yapmaktadır. Bunun için tekerlekli sandalye kullanması uygundur yazan heyet raporuna ve reçeteye ihtiyacınız vardır.

SGK’dan geri ödeme alarak tekerlekli sandalye satın almak hakkında sizin için detaylı bir yazı yazdık. Bu yazıyı okuyarak aradığınız tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yazıya ulaşmak için buraya tıklayın.

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Eğer tekerlekli sandalyeye kısa süreli olarak ihtiyacınız varsa satın almayı tercih etmeyebilirsiniz. Böyle durumlarda Medikal Ürün Merkezi’ne başvurarak tekerlekli sandalye kiralama hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.