Hakkımızda

Hakkımızda Sayfası

Türkiye’nin Medikal Ürün Merkezi

Türkiye’nin Medikal Ürün Merkezi olarak 8 yıllık sektör tecrübemizle, ihtiyacınıza uygun kaliteli medikal ürünleri tedarik ediyor ve müşterilerimizle buluşturuyoruz. Geniş portföyümüz ve müşteri memnuniyetini önde tutan yaklaşımımızla yanınızdayız.

7 / 24 Müşteri Hizmetleri

Medikal ürünlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, görüş, soru ya da diğer talepleriniz için dilediğiniz iletişim kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz müşterilerimizin tüm taleplerine mümkün olan en kısa sürede dönüş yapmaktadır.

Deneyimli Kadro

Medikal cihazlar ve ürünler konusunda bilgi ve deneyim sahibi ekibimiz ile tüm sorularınızı cevaplamak ve ihtiyacınız olan doğru ürünü size ulaştırmak için çalışıyoruz.

İstanbul’da 2 Depo 1 Mağaza İle Geniş Ürün Portföyü

İstanbul Maltepe’de yer alan mağazamızda ihtiyacınız olan medikal ürünler bulunmaktadır. Mağazada sergilenemeyen ürünler Cevizli ve Pendik ilçelerinde bulunan iki depomuzdan isteğe göre temin edilmekte ve müşterilerimize teslim edilmektedir.

Ürün Çeşitliliği

Solunum ve uyku apnesi cihazları, oksijen konsantratörü, ventilatör, nebulizatör, cpap cihazı, bpap cihazı gibi tüm elektronik medikal cihazlar ve aksesuarları.

Hastane Demirbaşları, Yatan hasta bakım ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, ortopedi ürünleri, yara bakım ürünleri, anne – çocuk ürünleri, ortopedik konfor ürünleri, sarf malzemeler, pansuman ve bant ürünleri.

Tekerlekli sandalyeler, yürüme destek ekipmanları, koltuk değneği, baston ve kanedyenler.

Diğer tüm medikal ürünler.

Kiralık Medikal Ürün ve Cihazlar

SGK Anlaşmalı Medikal

Sosyal Güvenlik Kurumu ile olan anlaşmamıza istinaden hasta bezleri ve medikal cihaz satışlarından, müşterilerimiz kurum ödemelerinden faydalanarak yapabilmektedir.

SGK tarafından katkı payı desteği satışı yapılan yetişkin hasta bezleri, çocuk hasta bezleri, medikal cihaz çeşitlerinden faydalanmak için rapor ve reçeteniz ile birlikte Medikal Ürün Merkezi’ne gelebilirsiniz.

Kiralanabilir Ürünler

Kısa süreli kullanımlar için ürünleri satın almak yerine daha avantajlı ve ekonomik bir seçenek olan kiralamayı düşünebilirsiniz.

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Kiralık Oksijen Konsantratörü

Kiralık Hasta Yatağı

Kiralık Oksijen Tüpü

Bize Ulaşın

Hakkımızda merak ettiğiniz tüm ürünler ve danışmak istediğiniz her konuda bizimle aşağıdaki iletişim kanallarımızdan irtibata geçebilirsiniz.

Dilerseniz Maltepe Medikal Ürün Merkezi mağazamızı da ziyaret ederek, dilediğiniz ürünü inceleyebilirsiniz.

Telefon                   : 0216 396 99 96
Whatsapp              : 0554 493 43 43
E-Mail                     : destek@medikalurunmerkezi.com

Maltepe Mağaza  : Fındıklı Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi No: 180/A Maltepe-İstanbul

 

Mağaza Çalışma Saatlerimiz

Hafta içi ve Cumartesi: 09:00 – 18:00

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizi takip edebileceğiniz resmi sosyal medya hesaplarımız aşağıdaki gibidir.

Sosyal medya hesaplarımız üzerinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, sık sık düzenlediğimiz hediye çekilişlerine katılarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Facebook: MedikalUrunMerkezi

Twitter: Medikal_urun

Instagram: MedikalUrunMerkezi

Youtube: Medikal Urun Merkezi

Pinterest: MedikalUrunMerkezicom

Linkedin: Medikal-Urun-Merkezi

 

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.