Karma Akülü Tekerlekli Sandalye 🔻

Karma Akülü Tekerlekli Sandalye 🔻

Karma Akülü Tekerlekli Sandalye

  • Model: KP25.2
  • “KP25.2” katlanabilir bir çerçeveye ve rahat bir koltuk döşemesine sahiptir, Karma Akülü Tekerlekli Sandalye kullanıcısı bu tekerlekli sandalyeyi çok değerli bulacaktır.
  • Yerleşik çok işlevli denetleyici sizi gitmek istediğiniz yere götürür.
  • Akülerin kolay erişimini ve çıkarılmasını sağlamak için tasarlanmıştır, bu da taşımayı daha da kolaylaştırır.
  • Cilalı şekli, kolay erişilebilen serbest tekerlek seviyeleri, geri çevrilebilen ve yüksekliği ayarlanabilir kolçaklar, her zaman ve her zaman şık, güvenilir ve kullanımı kolay bir elektrikli tekerlekli sandalye sağlar.

Karma Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

Çerçeve: 4 Bileşene Ayrılır
Ayaklık: Çıkarılabilir, Yüksekliği Ayarlanabilir
Kolçak: Dönebilir, Yüksekliği Ayarlanabilir, Ergonomik Pedli
Tekerlekler: Sabit, Pnömatik Lastik 12 “X 2 1/4
Tekerlek: Katı 8″ X 2 ”
Sırtlık: Açısı Ayarlanabilir
Frenler: Kilitlemek için çekilir
Döşeme: Dacron, tutuşmayı geciktirici

 

Diğer Tekerlekli Sandalye Modelleri

 

 

 

 

 

 

 

Bu sayfada neler bulabilirsiniz?

Tekerlekli Sandalye Nasıl Kullanılır?

Klasik Tekerlekli sandalyeler standart olarak kol gücüyle çalışır. Eğer kullanıcı kendisi sürecekse kol gücüyle tekerleklerden destek alarak kullanabilir.

Transfer sandalyelerinde ise genellikle kullanıcı kendisi sürmez.  Transfer sandalyeleri transfer işlemine yardımcı olan kullanıcının kolay kullanabileceği mekanizmalarla donatılmıştır.

Akülü tekerlekli sandalyeler kumanda ile kolayca sürülebilir, manevra yapabilir.

Tekerlekli Sandalye Çeşitleri Nelerdir?

Tekerlekli sandalyeler kullanım amaçlarına göre çeşitlilik gösterir. Uzun süreli kullanımlar için çok fonksiyonlu tekerlekli sandalyeler tercih edilirken, kısa süreli kullanımlar için klasik tekerlekli sandalyeler tercih edilebilir.

Yine aynı şekilde kullanıcının özel ihtiyaçlarına göre akülü, bariatrik ya da cerebral palsy özellikli sandalyeler de tercih edilebilir.

Tekerlekli Sandalye Modelleri
Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli Sandalye Nereden Alınır ?

Tekerlekli sandalyenizi Maltepe’de bulunan Medikal Ürün Merkezi’nden satın alabilirsiniz. İstediğiniz özellikteki tekerlekli sandalye sizin için temin edilir, kullanım detayları anlatılır.

SGK geri ödemesi ile de tekerlekli sandalyenizi alabilirsiniz. Bunun için raporunuzla birlikte SGK anlaşması olan Medikal Ürün Merkezi’ne başvurmanız yeterlidir.

Tekerlekli Sandalye Fiyatları ve Modelleri

Tekerlekli sandalyelerin fiyatları modellerine göre çeşitlilik göstermektedir. Web sitemizden beğendiğiniz, ihtiyacınıza uygun olan modeli seçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan tüm modelleri ve özelliklerini görebilirsiniz.

Medikal Ürün Merkezi > Tekerlekli Sandalyeler

SGK’dan Tekerlekli Sandalye Geri Ödemesi Nasıl Alınır?

SGK tekerlekli sandalye kullanması gereken hastalara katkı payı desteği ile belli bir miktar ödeme yapmaktadır. Bunun için tekerlekli sandalye kullanması uygundur yazan heyet raporuna ve reçeteye ihtiyacınız vardır.

SGK’dan geri ödeme alarak tekerlekli sandalye satın almak hakkında sizin için detaylı bir yazı yazdık. Bu yazıyı okuyarak aradığınız tüm soruların cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Yazıya ulaşmak için buraya tıklayın.

Kiralık Tekerlekli Sandalye

Eğer tekerlekli sandalyeye kısa süreli olarak ihtiyacınız varsa satın almayı tercih etmeyebilirsiniz. Böyle durumlarda Medikal Ürün Merkezi’ne başvurarak tekerlekli sandalye kiralama hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.