oKSİJEN KONSANTRATÖRÜ KİRALAMA İSTANBUL

Kiralık Oksijen Konsantratörü

Bu sayfada neler bulabilirsiniz?

Kiralık Oksijen Konsantratörü

Kiralık oksijen konsantratörü ararken internette birçok yazı ile karşılaşabilirsiniz. Bu yazımızda size oksijen konsantratörü kiralama hizmetinin tüm detayları ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Fiyatlar, kiralarken dikkat edilmesi gerekenler, cihazların özellikleri gibi birçok sorunuza cevap niteliğindeki yazımızın devamını okumayı unutmayın.

Oksijen Konsantratörü Kiralama Hizmeti

Oksijen konsantratörü kiralanabilir bir tıbbi cihazdır ve medikal cihaz kiralama hizmeti alan kişiler genellikle solunum yolları ile bağlantılı bir hastalık sonucu oksijen takviyesi alması gereken kişilerdir. Bu nedenle de uzmanlık gerektiren medikal bir cihaz olduğu için, medikal oksijen konsantratörü kiralama hizmetini solunum branşında hizmet veren medikal firmalardan alabilirsiniz. Cihazın özellikleri, kapasitesi ve teknik özellikleri kiralama hizmeti kiraya veren medikal firmalar arasında değişkenlik gösterebilir. Oksijen konsantratörü kiralama hizmeti günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak alınabilen bir hizmettir.

Kiralık Oksijen Konsantratörü Fiyatları

Oksijen konsantratörü kiralama fiyatları oksijen konsantratörünü kiraya veren firmanın kiraladığı oksijen konsantratörünün markası, hacmi ve maliyetiyle doğrudan orantılıdır. Kısacası kiralık oksijen konsantratörü araştırırken birçok farklı fiyatla karşılaşabilirsiniz. Örneğin 5 litre hacminde olan bir oksijen konsantratörü ile 10 litre hacmindeki oksijen konsantratörünün kiralama bedeli aynı olmayacaktır.

Kiralık Oksijen Konsantratörü Maltepe

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe ilçesinde kiralayabileceğiniz oksijen konsantratörü arıyorsanız Medikal Ürün Merkezi’nden destek alabilirsiniz. Medikal Ürün Merkezi olarak Maltepe ilçesinde, Maltepe Medical Park Hastanesi karşısında oksijen konsantratörü kiralama hizmeti vermekteyiz.  Ana branşımız olan solunum grubu hakkında bilgi almak için bize ulabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz. Kiralık oksijen konsantratörü sadece Maltepe bölgesine hizmet vermez. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası tüm ilçelerine oksijen konsantratörü kiralama hizmeti verir.

Oksijen Konsantratörü Kiralarken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Oksijen konsantratörü kiralarken dikkat edilecek önemli hususlar vardır. Bu önemli hususlara dikkat edilmez ise doğru olmayan tercihler yapılabilir. Oksijen konsantratörü kiralarken dikkat edilmesi gereken şeyler sırasıyla;

  • Doğru hacimde litre seçilmelidir ( İlgili doktorun uygun gördüğü dk/lt oksijeni hastaya sağlamalıdır )
  • Kiralanan cihazın periyodik bakımının yapılıp yapılmadığı bilgisi, kiralayan firmadan alınmalıdır.
  • Kullanımınız için size tahsis edilen oksijen konsantratörünün hastayı tolere edebilecek düzeyde oksijen üretebildiği bilgisini firma tarafından almalıdır.
  • Kiralanan oksijen konsantratörünün yanında kullanım için verilen nasal oksijen kanülü ve maske gibi aparatların kişiye özel yeni paketinde olduğunu görmek gerekir.
  • Oksijen konsantratörü kiralaması yaptığınız firmanın teknik servis imkanlarını da sorgulamalısınız. Cihazda meydana gelebilecek olası arıza tamiri ve bakım süreçlerinde hasta ve hasta yakınlarını mağdur edilmemelidir. Yedek cihaz bırakıp bırakamayacağı bilgisi mutlaka alınmalıdır.

Oksijen Konsantratörü Kiralamak Avantajlı Mıdır?

Oksijen desteği gereken kişilerin oksijen konsantratörü tedarik etmesi gerekir. Bu gibi durumlarda satın almanın yanı sıra kiralama hizmeti de alabilirsiniz. Kısa süreli oksijen konsantratörü kullanımında veya bakım, arıza gibi durumlardan muaf olmak adına oksijen konsantratörü kiralamak avantajlıdır.

Şöyle ki, 2 ay oksijen konsantratörü kullanması uygun görülen kişi yeni oksijen konsantratörü almak yerine 2 aylık kiralama yapması halinde tasarruf etmiş olacaktır.

Oksijen Konsantratörü Nasıl Kiralanmalıdır?

Oksijen konsantratörü kiralamak için öncelikle kiralayacağınız oksijen konsantratörünün hacmini bilmelisiniz. İlgili branş doktorunun hastaya dakikada kaç litre oksijen verilmesi gerektiği bilgisine istinaden ilgili hacimde oksijen konsantratörü kiralayabilirsiniz.

Örneğin dakikada 2 litre oksijen takviyesi alması gereken kişiye 5 litre kapasiteli oksijen konsantratörü yeterli gelecektir. Hacmini kesinleştirip seçmiş olduğunuz oksijen konsantratörünü Medikal Ürün Merkezi’ne gelerek kiralayabilirsiniz.

İhtiyaç durumuna göre günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak oksijen konsantratörü kiralama hizmeti almanız mümkün. Teknik bilgi ve detaylar için bizi arayın.

Oksijen Konsantratörü Nereden Kiralanır?

Oksijen konsantratörü kiralama hizmetini solunum branşında hizmet gösteren medikal firmalardan yapabilirsiniz. Bu medikal firmaların branşı solunum olduğundan teknik anlamda tam bilgi ve tam hizmet almanıza olanak sağlayacaktır. İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası ilçelerine oksijen konsantratörü kiralaması yapmak için Medikal Ürün Merkezi’ni tercih edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Kiralık Oksijen Konsantratörü

Uygun fiyatlı kiralık oksijen konsantratörü tedarik etmek için Medikal Ürün Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Günümüz koşullarına uygun olarak geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla oksijen konsantratörü kiralama hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Kiralık Oksijen Konsantratörü İstanbul

Kiralık oksijen konsantratörü İstanbul ili içerisinde oksijen konsantratörü kiralaması yapmak isteyenlere hizmet vermektedir.  Oksijen konsantratörü kiralaması ile ilgili teknik bilgi, destek ve sipariş için bizi arayabilirsiniz. İstanbul ilçelerine teknik bilgi sahibi personellerimiz ile sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Oksijen Konsantratörü Kiralama İstanbul

İstanbul ilinde bulunan oksijen konsantratörü kiralama hizmeti almak isteyen hasta ve hasta yakınlarına destek oluyoruz. İstanbul’da konsantratör kiralaması yapan firmalardan biri olarak,oksijen konsantratörü kiralamasını profesyonel hizmet bilinci ile yerine getiriyoruz. Oksijen konsantratörü kiralama İstanbul için bizi arayabilirsiniz.

Kiralık Oksijen Konsantratörü Tavsiyesi

Kiralık oksijen konsantratörü tedarik ederken doğru cihazı temin etmeniz önemlidir. Kiraladığınız oksijen konsantratörünün periyodik bakımlarının tam olup olmadığını öğrenmelisiniz. Kiraladığınız oksijen konsantratörünün konsantre ettiği oksijen miktarı uygun ise markanın bir önemi bulunmuyor. Önemli olan kiraladığınız oksijen konsantratörünün yeterli derecede oksijen sağlamasıdır.

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Maltepe Medikal Ürünler

Medikal Ürün Merkezi

Telefon: 0216 396 99 96

Whatsapp: 0554 493 43 43

E Posta: destek@medikalurunmerkezi.com

Web Sitesi: medikalurunmerkezi.com

Adres: Fındıklı Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi, No: 180/A Maltepe-İstanbul

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.