Kiralık Oksijen Tüpü

Bu sayfada neler bulabilirsiniz?

Kiralık Oksijen Tüpü

Kiralık oksijen tüpü ile ilgili tüm teknik detayları ve bilgilendirme metnine bu yazıdan ulaşabilirsiniz. Oksijen tüpleriyle ilgili detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa bu metni okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda, İstanbul’da oksijen tüpü kiralama hizmeti detayları, fiyatları ve avantajları gibi aradığınız soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Oksijen Tüpü Kiralama Hizmeti – Oksijen Tüpü Neden Kiralanır?

Oksijen tüpü genel olarak solunum güçlüğü çeken kişilere oksijen takviyesi yapmak için kullanılan medikal bir üründür. Eğer satın almayı tercih etmiyorsanız satın almadan oksijen tüpü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Oksijen tüpleri haftalık ve aylık bazda kiralanabilen medikal ürünlerdir. Kiralama yaparken ihtiyacınız olan oksijen tüpü manometresi ve maske gibi ürünlerle birlikte kiralama hizmeti alırsınız.  Oksijen terapisinde kullanılan maske ya da kanüller kişiye özel olduğu için, kiralama yaparken bu ürünler size özel olarak açılan yeni ürünlerdir.

Kısa süreli kullanımlarda oksijen tüpü kiralama satın almaktan daha avantajlıdır. Hem maliyet açısından hem de tedaviniz bittikten sonra muhafaza etmek için yeterli alanınız yoksa kiralama hizmeti ile  bu yüklerden kurtulabilirsiniz.

Oksijen tüpü kiralama hizmeti ve detaylı bilgi almak için Maltepe Medikal Park Hastanesi karşısında yer alan mağazamız Medikal Ürün Merkezi’ni arayıp bilgi alabilirsiniz.

Kiralık Oksijen Tüpü Fiyatları

Kiralık oksijen tüpü fiyatları litre ve kiralama süresine göre değişiklik gösterecektir.

Piyasada medikal kullanım amaçlı 2 litrelik, 5 litrelik ve 10 litrelik tüpler bulabilirsiniz. Bunların dışında kalan tüpler 20 ya da 40 litre kapasitededir.  Bu tarz tüpler medikal kullanım amacı taşımayan, sanayinin farklı kollarında kullanılan endüstriyel tüplerdir. hastanız için bu tüpleri kullanamazsınız.

2 litrelik, 5 litrelik oksijen tüpü kiralaması ile 10 litrelik oksijen tüpü kiralaması tahmin ettiğiniz gibi aynı fiyatlara yapılmamaktadır.  Hizmet aldığınız bölgeye göre değişmekle birlikte tüp kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bununla birlikte tüpünüz bittiğinde dolum yaptırmanız gerektiğini ve her dolum için bir ücret ödemeniz gerektiğini de unutmamalısınız?

Bütçe konusunda değinmişken, eğer hastanızın günde kullanacağı oksijen miktarı 3 saatten fazla ise tüp kullanmak hem daha efor gerektirecek hem de daha maliyetli olacaktır. Tüp değişimi, dolum gibi durumları göz önünde bulundurarak, oksijen tüpünün bitmeyen versiyonu olarak adlandırabileceğimiz  oksijen konsantratörü kiralama hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oksijen Tüpü Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Oksijen tüpü kiralarken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Bu hususlara dikkat edilmezse kullanacak kişiye zarar verebilir, yanlış ürün seçiminde ise yüksek maliyetli harcamalar yapabilirsiniz.

  • Doktorunuzun uygun görmüş olduğu oksijen seviyesini tolere edebilecek oksijen tüpü kiralanmalıdır.
  • Kiralanan tüpün periyodik bakımlarının yapılıp yapılmadığı öğrenilmelidir.
  • Aynı şekilde basınç düşürücü manometresi kontrol edilmeli, hava kaçağı olup olmadığına bakılmalıdır.
  • Kiralanan oksijen tüpünün yanında verilen nasal oksijen kanülü ve maskelerin yeni verilmesine dikkat edilmelidir.
  • Kiralık oksijen tüpü tedarik ettiğiniz firma zimmetinde kayıtlı olduğundan tüp değişimlerini yapmalıdır. Günün her saati kiralık oksijen tüpü ile ilgili teknik destek alabileceğinizi taahhüt etmelidir.

Oksijen Tüpü Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Oksijen tüpü kiralama satın almanın aksine daha az maliyetli ve zahmetsizdir. Kısa süreli oksijen tüpü kullanacak kişiler için oksijen tüpü kiralamak daha avantajlıdır.  Kısa süreli kullanım için oksijen tüpü satın alındığından ihtiyaç bitiminde elinizde boş duracaktır. Kiralama yaparsanız kullanımınız bittikten sonra yerden tasarruf etmek için tüpünüzden kurtulmakla uğraşmanıza gerek kalmaz.

Kiralama firmaları oksijen tüpü kiralama hizmetini haftalık ve aylık olarak verebilirler. Kısa süreli oksijen tüpü kullanımları için fazladan para harcamanıza gerek kalmaz.

Oksijen Tüpü Nasıl Kiralanır ?

Oksijen tüpü kiralarken doktorunuzun belirtmiş olduğu litre, hacimde oksijen tüpünü kiralamalısınız. Yanlış litrede kullanılan oksijen tüpleri, kullanan kişiyi mağdur eder, hasta için olumsuz sonuçlar doğurur.

Kullanıma hazır set halinde kiralanabilir oksijen tüpü kiraya veren bir firmadan kiralık oksijen tüpü tedarik edebilirsiniz. Kullanıma hazır set içeriği, oksijen tüpü, manometre ve maske/kanül’den oluşmaktadır.

Haftalık ve aylık olarak kiralayabileceğiniz oksijen tüplerini teknik destek alabileceğiniz firmalardan kiralama ücretini ödeyip temin edebilirsiniz.

Medikal Ürün Merkezi’nden kiralama hizmeti aldığınızda tüpünüz ve diğer ekipmanlar ücretsiz olarak evinize teslim edilir, dilenirse kurulum sağlanır.

Nereden Oksijen Tüpü Kiralayabilirim?

Oksijen tüpü kiralaması ilgili ürünü çalışan medikal firmalarda mevcuttur. Yeteri kadar eğitim almış, teknik ve pratik bilgi sahibi, branşı solunum olan bir medikal firmadan tüp kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken tüple ilgili bir problem yaşadığınızda karşınızda temsilci bulabileceğiniz bir firma ile çalışmanızdır.

Hastanızı ve sizi mağdur etmeyecek bir firmadan oksijen tüpü kiralama hizmeti almanız  faydalıdır. Bu durum daha az efor harcamanıza, hastanızla daha çok ilgilenmenize olanak tanır.

Kiralık Oksijen Tüpü Maltepe

Kiralık oksijen tüpünüzü Medikal Park Maltepe Hastanesi karşısında yer alan mağazamız Medikal Ürün Merkezi’nden tedarik edebilirsiniz.

Oksijen tüpü kiralama hizmeti veren firmalar arasında teknik destek ve bilgi alabileceğiniz firmaları tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Maltepe bölgesinde kiralanabilir oksijen tüpleri litrelere göre değişmektedir. Kullanıma hazır halde kiralık oksijen tüpü hizmeti almak için ilgili branş doktorunun tavsiyesi gerekir. Bilinçsiz olarak kullanılan oksijen tüplerinin kişilere zarar verme olasılığı yüksektir. Bu nedenle doktorunuzun uygun gördüğü seviyede ve sürede tüplerinizi kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda da pulse oksimetre ile hastanın vücudundaki oksijen seviyesi takip edilmelidir.

Uygun Fiyatlı Kiralık Oksijen Tüpü

Uygun fiyatlı oksijen tüpü kiralaması ararken dikkat etmek gerekiyor. Oksijen tüpünde teknik sorunlar mevcut ise kullanan kişilere zarar verebileceğini göz önünde bulundurmalısınız. Mümkün olduğunca yeni tüpleri tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır. Tüplerin üzerinde bulunan tarihlerin de güncel olması gerekmektedir. Güncel tarihli olmayan tüpleri kullanmamalısınız.

Bunun yanı sıra kısa süreli kullanımlar için küçük hacimli oksijen tüpleri daha ekonomiktir.

Kiralık Oksijen Tüpü İstanbul

Kiralık oksijen tüpü servisi İstanbul’da hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakasında bulunan ilçeler için kiralama, diğer bölgeler için satın alım yapabilirsiniz.

Her boy medikal oksijen tüpünün kullanıma hazır halde kiralaması mevcuttur. Litre bazında ihtiyaç durumuna göre servis bölgelerimiz içerisinde oksijen tüpü kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Oksijen Tüpü Kiralama İstanbul

Kullanıma hazır oksijen tüpü setleri için iletişime geçebilirsiniz. İstanbul oksijen tüpü kiralama servisi olarak teknik bilgi sahibi personellerimizle sizlere hizmet sunuyoruz.

Kiralık Oksijen Tüpü Tavsiyesi

Oksijen tüpleri ihtiyaca göre seçildiğinden ihtiyacınıza uygun olan oksijen tüpünü kiralamanızda fayda var. Düşük litrede ve kısa süreli oksijen tüpü kullanması gereken kişilerin küçük oksijen tüplerini kullanması faydalıdır.

Bu nedenle taşımanız  kolay olacağından genel olarak tercih edilen kiralık oksijen tüpleri küçük olanlardır.

Kiralayabileceğiniz Diğer Medikal Ürünler

 

oKSİJEN KONSANTRATÖRÜ KİRALAMA İSTANBUL           Kiralık tekerlekli Sandalye

           Kiralık Oksijen Tüpü İstanbul

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Maltepe Medikal Ürünler

Medikal Ürün Merkezi

Telefon: 0216 396 99 96

Whatsapp: 0554 493 43 43

E Posta: destek@medikalurunmerkezi.com

Web Sitesi: medikalurunmerkezi.com

Adres: Fındıklı Mahallesi, Gazi Mustafa Kemal Caddesi, No: 180/A Maltepe-İstanbul

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.