Tekerlekli Sandalye Bağışı

Tekerlekli Sandalye Bağışı

Bu sayfada neler bulabilirsiniz?

Tekerlekli Sandalye Bağışı

Tekerlekli sandalye bağışı, tekerlekli sandalye ihtiyacı olan kişilere yapılan bir bağış türüdür. Direkt olarak doğrudan ihtiyacı olan kişilere tekerlekli sandalye bağışı yapabileceğiniz gibi çeşitli yardım kuruluşları ve televizyon programları aracılığıyla da bağış yapabilirsiniz.

Günümüz teknolojisiyle çok da pahalı olmayan ekonomik sayılabilecek birçok tekerlekli sandalye türü ve modeli mevcuttur. Tekerlekli sandalyelerin tasarımları kullanıcıların ihtiyaçlarına göre üretilmiştir. Bağış için genellikle klasik tekerlekli sandalye adını verdiğimiz standart özelliklere sahip model tercih edilmektedir.

Çocuk Tekerlekli Sandalyesi - Standart
Çocuk Tekerlekli Sandalyesi – Standart

Maddi durumu iyi olmayan ama tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olan kişileri mutlu etmek tekerlekli sandalye bağışı sayesinde artık hiç de zor değil. Medikal ürün satışı ve tekerlekli sandalye satışı yapan bir medikal mağazadan tekerlekli sandalye satın alabilir ve bağış yapabilirsiniz.

Bağış sandalyesi satın almak için iletişim bilgilerimizden lütfen bize ulaşın. Dilediğiniz model sandalyeyi sizin için bağış yapılmak üzere hazırlayalım, dilediğiniz adrese ücretsiz olarak teslim edelim.

Tekerlekli Sandalye Bağışı Nereye Yapılır?

Tekerlekli sandalye bağışını şahsen kendiniz ihtiyaç sahibi bir kişiye yapabileceğiniz gibi çeşitli yardım kuruluşlarına ve tekerlekli sandalye bağışı yapan televizyon programlarına da yapabilirsiniz. Bu kuruluşlar sizin adınıza alıp bağış yapmış olduğunuz tekerlekli sandalyeleri ihtiyaç sahibi kişilerle buluşturuyorlar.

Tekerlekli Sandalye Modelleri

 

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Nasıl Gönderilir?

ATV ekranlarında yayınlanan ve oldukça büyük bir kitleye sahip olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere gönderilen tekerlekli sandalyeler bağış için gönderiliyor. Bağış yapmak için satın aldığınız tekerlekli sandalyeyi, satın almış olduğunuz medikal firma vasıtasıyla ATV stüdyolarına gönderebilir veya bizzat kendiniz kargo yolu ile tekerlekli sandalyeyi göndererek tekerlekli sandalye bağışı yapabilirsiniz. Siz de Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağış için tekerlekli sandalye göndermek istiyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

sgkdan tekerlekli sandalye geri ödemesi almak
Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli Sandalyelerin Fiyatları Ne Kadar?

Tekerlekli sandalyelerin fiyatları özelliklerine ve üretim esnasında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Sandalyenin ithal ya da yerli üretim olması, ilave fonksiyonlara sahip olması ya da özellikli sandalye olması fiyatlara doğrudan etki etmektedir. Günümüzde en çok genel kullanıma uygun ekonomik tekerlekli sandalyeler satın alınırken fiyat olarak yüksek sayılabilecek tekerlekli sandalyelerle karşılaşmak da mümkündür. Ekonomik klasik tekerlekli sandalye olarak tabir edilen sandalyeler en çok karşılaştığımız sandalyelerdir. Hem normal bir kullanıcı için satın alınırken hem de tekerlekli sandalye bağışı yapmak isteyen kişiler tarafından sıkça tercih ediliyor. Tekerlekli sandalye çeşitlerini öğrenmek ve satın almak için bizleri arayabilirsiniz.

Akülü Tekerlekli Sandalye Ne İşe Yarar?

Akülü tekerlekli sandalyeler gün içerisinde aktif olarak belirli bir süre yol gitmek isteyen kişiler ve kol gücü kullanmayan, kullanamayan kişiler tarafından daha çok tercih edilir. Üzerindeki joystick sayesinde ileri, geri, sağa ve sola dönebilirken kendi etrafında da tam tur dönebilir. Bu özellik akülü tekerlekli sandalyenin dar alanlarda rahat manevra yapmasını sağlar. Hız kademeleri ve kornası da bulunan bu akülü tekerlekli sandalyelerin bazı modellerinde bir, bazı modellerinde takılı olan iki adet akü sayesinde güç alır. İtme gücüne gerek duymadan joystick ile gidebilen akülü tekerlekli sandalyelerin akü güç durumuna göre ortalama 12 – 24 km menzilleri olduğu varsayılır. Gidilen menzil yolun eğimiyle doğrudan etkilidir. Akülü tekerlekli sandalye hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Tekerlekli Sandalye Modelleri
Tekerlekli Sandalye Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerik Korumalıdır. İzinsiz içerik kopyalamak ve kullanmak yasaktır. İçeriklerimizi kopyaladığı tespit edilen ilgililer hakkında hukuki süreç başlatılacaktır.